ŽUPNO GLASILO Sveta Nediljica počelo je izlaziti za Božić 2006 godine.
“Da bi župljani i župnik u Crnici, bili što više povezani u svijetu suvremenih elektronskih i tiskovnih komunikacija, pokrenut je župni list, u 40-toj obljetnici župe, pod imenom Sveta Nediljica. Naša župna crkva na gradskom području Crnica pod imenom Sveta Nediljica prepoznatljiv je kršćanski simbol u šibenskom kraju. Želili smo da i naš župn list pod istim imenom bude prepoznatljivi kršćanski smjerokaz vjernmicima koji se okupljaju u istoimenoj crkvi.”(uzeto iz uvodnika božićnog broja br. 1. Sveta Nediljica). Župni list Sveta Nediljica izlazi dva puta godišnje, za Božić i Uskrs u pet sto primjeraka. List je formata B5 na laganom eko-papiru. Unutar lista fotografije su crnobijele. List je informativan i formativan. Informacije o župi su opisane u događajima u župi i pokojoj fotografiji, te preko župnih obavijesti. A formativan je po župnikovu uvodniku, molitvama i poukama koje se protežu kroz stranice lista. Tisak dvobojan. Tiska se u Dalmacija papir u Splitu . Nakladnik je župa, a odgovorni urednik župnik fra Nikola Ćurčija.

Zupa Crnica – Župni listić 1

Župa Crnica – Župni listić 2