SHARE

Poštovani posjetitelji,

Zbog zdravstvenih problema, vaš župnik se nalazi na rehabilitaciji u Stubičkim toplicama, gdje se oporavlja od operacije uklanjanja tumora na mozgu. Kako župnik nije u mogučnosti obavljati svoje obveze, do daljnjega ga mijenja fra Božo Čurćija, župnikov brat. Za sve upite molimo nazvati fra Božu na: Župni ured Konjevrate 022/ 778 855, ili na mob: 091/ 5307966. Za sve pismene upite slobodno šaljite na administratorov mail petar.alfirevic@gmail.com, a administrator će u najkraćem roku kontaktirati župnika.

Do tada možete pogledati novi župni listić na sljedećem linku

Fra Nikola Vam želi čestit Božić i Blagoslovljenu Novu 2015. godinu!

Zaželimo fra Nikoli brz oporavak, povratak među svoje župljane i sjetimo ga se u našim molitvama!

Petar Alfirević,

administrator stranice Župe Bezgrješnog začeća BDM u Crnici

MISU POLNOĆKU ĆE VODITI FRA FILIP MILANOVIĆ – TRAPO, ŽUPNIK GOSPE VAN GRADA U ŠIBENIKU, DOK ĆE MISA NA BOŽIĆ BITI U 11:00 SATI. MISA NA SV. STJEPANA ĆE BITI U 09:00

SHARE
Previous articleŽUPNE OBAVIJESTI
Next articleŽUPNE OBAVIJESTI

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here