Od nedjelje  5. do nedjelje 12. svibnja, 2015.

Nedjelja, 5. travnja nedjelja uskrsnuća Gospodinova, župna misa u 9 satižupna misa u 9 sati.pna misa u 9 sati

Srijeda, 8. travnja, 2015.

Sprovod, + Dane Mikulandra, u Bilicama u 16 sati

Godišnji susret krizmanika s biskupom

Subota, 11. travnja, susret krizmanika iz ciejlog šibenskog dekanata s o. biskupom u Katoličkoj osnovnoj školi u 10-12 sati.

II. uskrsna, 12. travnja 2015: Bijela nedjelja, župna misa u 9 sati.Subotom,

III. uskrsna nedjelja, 19. travnja 2015.župna misa u 9 sati.

U ovu nedjelju nakon župne mise roditeljski sastanak roditelja krizmanika u 10,00 sati.

Tada će se moći uzeti krizmana svijeća.

IV. uskrsna nedjelja, 26. travnja 2015. župna misa u 9 sati.

U ovu nedjelju nakon župne mise roditeljski sastanak roditelja prvopričesnika u 10,00 sati.

Tada će se moći uzeti prvopričesnička haljina, prvpričesnička svijeća  i molitvenik.

V. uskrsna nedjelja,    3. svibnja 2015.župna misa u 9 sati.

VI. uskrsna nedjelja,   10. svibnja 2015.  misa u 8 i 10 sati.

Uzašašcće – Spasovo, četvrtak, 14. svibnja, večernje mise u 18 sati.

VII. uskrsna uskrsna, 17. svibnja 2015. župna misa u 9 sati

Duhovi – nedjela pedesetnice, 24. svibnja 2015. župne mise u 9 sati.

Presveto Trojstvo-  nedjelja, 31. svibnja 2015, župne mise u 9 sati.

Tijelovo-Brašančevo, četvrtak nakon svetkovine

Presvetoga Trojstva, 4. lipnja 2014., župne mise u 9 sati u crkvi sv. Nedilice.

Večernju misu, u 19 sati, msa u katedraln,  nakon mise, Tijelovska procesija gradskim ulicama,

od katedrale do samostana č.s. dominikana. Misu i procesiju predvodi, biskup Ante Ivas.

Vjeronauk za krizmanike u crki Sv. Nediljice u Crnici

U župi Bezgrješnoga Začeća u Crnici na župnom vjeronauku kroz ovu vjeronaučnu godinu priprema se 20 kandidata

za sakramenat  sv. krize koji je neizbrisivi Božji biljeg.

Vjeronauk i priprava za krizmanike održava se u crkvi Svete Nediljice u Crnici, svake subote u 9,45 sati.

Vjeronauk održava đakon fra Lazar Perica. I nedjeljom župnik, nakon župne mise.

Ispovijed za krizmanike, roditelje i kumove bit će i na dan prije krizme, u petak 24. travnja 2015. u 18 sati.

Slavlje sv. Krizme u župi

U subotu, 25. travnja 2015. u 10 sati, u crkvi Svete Nediljice u Crnici.

Vjeronauk za Prvu pričest u crki Sv. Nediljice u Crnici

U župi Bezgrješnoga Začeća u Crnici, kroz ovu vjeronaučnu godinu, za prvu pričest priprema se 11 kandidata.

Vjeronauk i priprava za prvopričesnike održava se u crkvi Svete Nediljice u Crnici, svake subote u 10,30 sati.

Vjeronauk održava đakon fra Lazar Perica.

I nedjeljom župnik, nakon župne mise. Probe pjevanja za prvopričesnike svake subote.

Nakon vjeronauka pjevanje, pjevanje uvježbava prof. Božidar Grga u 11 sati.

Prva ispovijed za prvopričesnike i njihove roditelje bit će na dan prije prve pričesti, u subotu 9. svibnja 2015. u 10,30 sati.

Slavlje Prvi pričesti u župi

U nedjelju 10. svibnja 2015. u crkvi Svete Nediljice u Crnici: jutarnja misa u 8 sati za župljane,

a misa za prvopričesnike, njihove roditelje, uzvanike i prijatelje u 10 sati.

Svim vjernicima iz župe blagoslovljen i sretan dan kršćanske pobjede Uskrs, župnik fra Nikola.

Previous articleŽUPNE OBAVIJESTI
Next articleŽUPNE OBAVIJESTI