(od 1. svibnja do 15. lipnja)

U 5O. OBLJETNICI ŽUPE 1966 – 2016. U CRNICI

SVIBANJSKA POBOŽNOST

U mjesecu svibnju svaku večer svibanjska pobožnost.

Molimo Gospinu krunicu i lauretanske litanije       18,00 sati

SLAVLJE PRVE SV. PRIČESTI

Svibnj, nedjelja: 8. 5. 2016.                                10,00 sati

Te nedjelje će biti i rana misa u 8,30 sati za one vjernike koji nisu vezani za slavlje Prve pričesti.

Ispovijed prvopričesnika, roditelja u subotu, 7. 5. u 10,00 sati nakon ispovijedi generalna proba u crkvi.

ZAVRŠETAK VJERONAUČNE I ŠK. GODINE 2015/16.

Svečano ćemo obilježiti i Bogu zahvaliti na još jednoj uspješno završenoj godini. To će biti u nedjelju, 5. lipnja, 2016.g. na župnoj misi u 9 sati.

UREĐENJE NAŠE CRKVE SV. NEDILJICE

Početkom lipnja započinje uređenje naše crkve.

Nedjeljnu misu ćemo slaviti u susjednoj crkvu u Docu.

Crkva svetog Križa će biti naša zamjenska crkva.

Župnu misu ćemo slaviti nedjeljom, dok se ne obnovi naša crkve sv. Nediljice, u crkvi sv. Križa u 9,30 sati.

Do crkve se može doći preko parkirališta u Crnici i prođe se kroz vrata srednjovjekovnog zuda u Dolac i već ste pred crkvom sv. Križa u Docu.

Svima ugodne nedjelje i blagoslovljeni radni tjedni. Neka vas sve prati zaštita Svete Nediljice i Božji blagoslov!

župnik fra Nikola Ćurčija